پیوند انسان با سخت افزار ها و آگاهی از شرایط و وضعیت مربوط به سخت افزار ها همیشه از نیازهای انسانها بوده. امروزه اینترنت اشیا ارتباط انسان با سخت افزار ها و سخت افزار ها را باهم فراهم نموده است.

امروزه، سازمان‌ها در صنایع و کسب‌وکارهای گوناگون، به‌‌شکلی فزاینده‌ از قابلیت‌های اینترنت اشیاء بهره می‌گیرند تا کارآمدتر و اثربخش‌تر عمل کنند؛ شرکت ها با بهره‌مندی از دستاوردهای اینترنت اشیاء، به درکی بهتر و شایسته‌تر از مشتریان‌شان دست می‌یابند و می‌توانند خدماتی بهینه‌تر به آنها ارائه کنند. اینترنت اشیاء فرایند تصمیم‌سازی و تصمیم‌‌گیری را در سازمان بهبود می‌بخشد و ارزش کسب‌وکار را به‌شکلی چشمگیر افزایش می‌دهد.اینترنت اشیا بعنوان یکی از مهمترین و به‌روزترین فناوری‌هایی است که هدف اصلی آن هوشمند سازی، ساده سازی و بهینه کردن فرآیندها با هدف زندگی بهتر و راحت‌تر برای انسان‌ها است.

شرکت مهندسی فناوری‌های نوین پایوند با استفاده از تیم متخصص و مجرب خود به ارائه راهکارهای حوزه اینترنت اشیاء می‌پردازد. شرکت پایوند تلاش می‌کند با استفاده از فناوری اینترنت اشیا به شما کمک کند:

  • فرآیندهای سازمان را مکانیزه کنید.
  • کارهای دستی را حذف کنید و خطاها را کاهش دهیدبهره‌وری سازمان را افزایش دهید
  • برای تصمیم‌گیری سریع اطلاعات در لحظه داشته باشید
  • زیرساخت یکپارچه‌ای برای جمع آوری اطلاعات ایجاد کنید.

راهکار اینترنت اشیا در صنعت

اینترنت اشیاء صنعتی با کسب اطلاعات همزمان از افراد، تجهیزات و عملیات دقت،سرعت و کارایی بیشتری ایجاد کند. به دنبال آن تولیدات بیشتر، بهینه تر و تصمیم گیری‌ها سریع‌تر و دقیق‌تر خواهد شد. کارخانجات، معادن نفت،گاز و پتروشیمی، شرکت های تولیدی،صنایع وابسته و هر شرکتی که در حوزه صنعت فعالیت می‌کند، می‌توانند از راهکار اینترنت اشیا صنعتی استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر

راهکار مانیتورینگ اتاق سرور و اتاق‌های امنیتی سازمان

امروزه مدیریت وقایع اتاق‌های مهمی مانند اتاق سرور و دیسپاچینگ از اولویت بالایی برخوردار است و تبدیل به یک دغدغه برای مدیران سازمان‌ها و مدیران IT شده است. بنابراین ارائه یک راهکار یکپارچه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای مشاهده وضعیت این اتاق‌ها به‌ویژه برای سازمان‌های بزرگ ضرورری است.

اطلاعات بیشتر

راهکار ردیابی

ردیابی یکی از مهم‌ترین و پرکاربرد‌ترین حوزه‌های مورد استفاده در اینترنت اشیا است. موضوع ردیابی سهم عمده‌ای در بسیاری از حوزه‌های مرتبط به اینترنت اشیا دارد. بنابراین ردیابی افراد ، وسایل نقلیه و دارایی های مهم سازمان از دغدغه های اصلی سازمان ها است.

اطلاعات بیشتر