بیمه دانا


مقدمه:

امروزه مدیریت حضور و غیاب و تردد پرسنل یکی از دغدغه های مهم سازمانها به منظور رعایت نظم و انظباط و افزایش بهره وری کارمندان می باشد. از اینرو بکارگیری یک دستگاه ثبت تردد مناسب و یک نرم افزار مدیریت حضور و غیاب و کارکرد با کارایی بالا از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

معرفی بیمه دانا:

بیمه دانا با وجود 61 شعبه،1987 نمایندگی، 35 شرکت نمایندگی،115 نمایندگی فروش ویژه بیمه عمر، 670 کارگزاری و سه دفتر فرعی با در دست داشتن حدود 7/7 درصد بازار بیمه کشور خود را به عنوان سومین شرکت بزرگ بازار بیمه کشور به همگان معرفی کرده است.

 

نیاز کسب و کار

یکی از مهمترین دغدغه های ما پراکندگی جغرافیایی شعبات و نیازبه مدیریت ایمن و از راه دور دستگاههای حضور و غیاب است.

نیاز به تجمیع اطلاعات تردد شعبه ها و محاسبه کاکرد آنها به منظور ارسال به سیستم حقوق و محاسبه حقوق ضروری می باشد.

اعمال قواعد خاص در زمینه ثبت و تایید مرخصی،ماموریت و مجوزها نیز یکی دیگر از نیازهای سازمان است.

سرعت بالای ثبت تردد و کیفیت مناسب سنسور اثرانگشت به جهت جلوگیری از ایجاد صف بخصوص در زمان ورود و خروج پرسنل بسیار برای ما مهم می باشد.

 

اهداف پیاده سازی:

مهمترین قابلیتهای نرم افزار تردد راهکاران :

امکان پیاده سازی فرمولهای کارکرد متنوع بر اساس نیاز مشتریان و سرعت بالای محاسبات کارکرد بخصوص برای سازمانهای با تعداد بالا

ارتباط مستقیم تردد راهکاران با سیستم کارگزینی و جبران خدمات راهکاران بدون نیاز به انجام کارهای دستی و ایجاد خطا

امکان تعریف شیفتها و تقویمهای متنوع اداری،نگهبانی،چرخشی

امکان اعمال گردش کار در کارتابل مدیران به منظور ثبت و تایید مرخصی ها،ماموریت ها و مجوزها

امکان سفارشی سازی کنترل فیلدها به کمک ابزار قواعد ساز

امکان مدیریت کامل سخت افزار و مشاهده آنلاین تردد،ثبت اطلاعات کارت و اثرانگشت پرسنل در نرم افزار تردد راهکاران

 

سخت افزار Piofy:

مدیریت از راه دور پایوفای با استفاده از مرورگر

ثبت ورود و خروج مدیران از طریق فناوری بلوتوث با استفاده از تلفن همراه

سنسور اثرانگشت قوی با قابلیت تشخیص اثرانگشت جعلی و سرعت ثبت بالا

دستگاه کاملا بومی و ساخت شرکت فناوری های نوین پایوند همکاران سیستم با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا

امکان پشتیبانی از کارت های مختلف نظیر EM،Mifare و NFC

قابلیت ذخیره سازی بالغ بر 2 میلیون رویداد

 

نتایج به کارگیری راهکار مدیریت تردد راهکاران با دستگاه حضور غیاب پایوفای:

پایوفای مجهز به وب سرور است و با توجه به پراکندگی جغرافیایی محل دستگاهها به ما امکان مدیریت دستگاه از راه دور و با استفاده از مرورگر را می دهد. بدین ترتیب میتوان تنظیمات عمومی و حتی در سطح ادمین و دسترسی را از راه دور و با امنیت بالا انجام داد.

سنسور اثرانگشت این دستگاه کیفیت مناسبی دارد و علاوه بر دقت با سرعت بالای تشخیص و ثبت از ایجاد صف در ورودی ها جلوگیری می کند.

امکان ثبت تردد از طریق بلوتوث به وسیله تلفن همراه یکی دیگر از امکانات خاص این دستگاه است که عموما توسط مدیران ارشد سازمان به منظور ثبت ورود و خروج استفاده می شود. همچنین این امکان راهکار مناسبی برای مدیریت ورود و خروج در پارکینگ و حتی دربهای امنیتی می باشد.

پایوفای ارتباط مستقیم و آنلاین با تردد راهکاران دارد و تمامی ورود و خروجها بصورت لحظه ای به تردد راهکاران ارسال میگردد. همچنین امکان مدیریت پایوفای و ارسال و دریافت اطلاعات کارت و اثرانگشت توسط تردد راهکاران وجود دارد.

یکپارچگی تردد راهکاران با سیستم کارگزینی و جبران و خدمات راهکاران سبب جلوگیری از دوباره کاری تعریف پرسنل و محاسبات حقوق می شود و همچنین خطای انسانی را به حداقل می رساند.

استفاده از ابزاهای قدرتمندی مانند گردش کار و موتور قواعد کسب و کار  که جزئی از ابزار فرایار راهکاران هستند به سازمان ما کمک میکند که مدیران بتوانند تاییدهای چند مرحله ای در حوزه مرخصی و ماموریت و مجوزها داشته باشند و همچنین بتوان قواعد کارکرد را متناسب سازی کرد.

یکی از دغدغه های مدیران اداری کاهش زمان صرف شده بر روی اصلاحات تردد و کارکردی پرسنل است که بخش مدیریت حضور و غیاب روزانه تردد راهکاران این امکان را بخوبی فراهم می کند.

امکان تعریف شیفتهای مختلف اداری و چرخشی به همراه محاسبات کارکرد سریع و دقیق به سازمان کمک میکند که محاسبات حقوق پرسنل به درستی صورت گیرد و متناسب با نیازهای سازمان عوامل کارکردی از قبیل تاخیر و تعجیل یا اضافه کار و کسر و کار در این محاسبات دخیل باشد.